За нас

Велат дека ако нешто силно посакуваш, и Универзумот кова заговор тоа да ти се оствари.

Здраво и добредојдовте...

од Елисавета.

Здраво мои Елив девојки! Бутик Елив го започна своето постоење во 2014 година како резултат на мојата љубов кон модата на мои деветнаесет години. Елив нуди женска облека, обувки и аксесоари произведени од висококвалитетни брендови. Препознатлив по постојаната понуда на нови и уникатни колекции, мојата крајна цел за бутик Елив е да создаде долготрајна соработка со своите клиенти преку уникатно шопинг искуство.

Мисија

Постојана понуда на нови и уникатни колекции од висококвалитетни брендови.

Визија

Долготрајна соработка со потрошувачите преку уникатно шопинг искуство.

До моите клиенти❤️

Ви благодарам што што ми овозможивте да го имам оваа искуство, ви благодарам што го растете мојот бренд секој ден, ви благодарам што верувате во мене, ви благодарам за секој feedback, за секоја една слика, ви благодарам што ме туркате секој ден да го дадам најдоброто од мене, за вашата лојалност.

Ви благодарам што сте посебни жени! Од оваа платформа научив и добив многу работи, највредно е тоа што создадов познанства и пријателства кои ми значат многу.

И за крај што уште не можам да поверувам е оваа признание за сајт на годината. Некој, не знам кој, решил да го номинире мојот сајт што не постои ниту една цела година за на крај да победам во категоријата во која бев номинирана. До мојата Елив заедница, ви благодарам жени!

Елисавета
10,000+ Задоволни клиенти

10,000+ Задоволни клиенти

1 Освоена награда

1 Освоена награда

5+ Години искуство

5+ Години искуство

Затвори
Sign in
Затвори
Кошничка (0)

Нема продукти во Кошничката. Нема продукти во Кошничката.

0